Home

Colier vrăjitor Oferirea castigatoare tenis roma 2019 Atașează la majoritate insulă

Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a  calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma
Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma

Video | Simona Halep - Marketa Vondrousova 6-2, 5-7, 3-6!

JOHANNA KONTA - KAROLINA PLISKOVA, FINALĂ WTA ROMA LIVE - GSP

Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit  într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24
Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24

Video | Simona Halep - Alize Cornet 6-4, 6-4. Simo a trecut de primul hop  la WTA Roma. Momentele-cheie ale partidei
Video | Simona Halep - Alize Cornet 6-4, 6-4. Simo a trecut de primul hop la WTA Roma. Momentele-cheie ale partidei

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după  abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24

Djokovic castigator roma

Se știe prima finalistă a turneului de la Roma 2022!

Turneul de tenis de la Roma - Wikipedia

Iga Swiatek este campioană la Roma! Victorie fără drept de apel în fața lui  Ons Jabeur pentru numărul 1 mondial - Eurosport
Iga Swiatek este campioană la Roma! Victorie fără drept de apel în fața lui Ons Jabeur pentru numărul 1 mondial - Eurosport

Roland Garros 2019. Surprize uriașe: Naomi Osaka și Serena Williams,  eliminate | Digi24
Roland Garros 2019. Surprize uriașe: Naomi Osaka și Serena Williams, eliminate | Digi24

VIDEO Simona Halep, în finală la Roma: 6-3, 4-6, 6-4 cu Garbine Muguruza /  Emoțiile finalului de meci - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, în finală la Roma: 6-3, 4-6, 6-4 cu Garbine Muguruza / Emoțiile finalului de meci - HotNews.ro

Karolina Pliskova a câştigat turneul de la Roma și o depășește pe Simona  Halep în clasamentul WTA | Digi24
Karolina Pliskova a câştigat turneul de la Roma și o depășește pe Simona Halep în clasamentul WTA | Digi24

Johanna Konta- Karolina Pliskova, finala turneului de la Roma | Digi24

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma  s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

Novak Djokovic l-a învins pe Stefanos Tsitsipas și e campion al ATP Roma

Serena Williams Rebecca Peterson, Roma 2019 WTA

Finala Roland Garros 2019, câștigată de Ashleigh Barty. Marketa  Vondrousova, învinsă fără drept de apel | Digi24
Finala Roland Garros 2019, câștigată de Ashleigh Barty. Marketa Vondrousova, învinsă fără drept de apel | Digi24