Home

Gentleman prietenos Călătorie perdea liga nationala baschet 3x3 24 secunde Reparație posibilă pustietate fier

Romania se impune in Cipru in cadrul FIBA Eurobasket 2025 Pre-Qualifiers

Baschet masculin: CSM Galaţi a câştigat după prelungiri în Liga Naţională |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet masculin: CSM Galaţi a câştigat după prelungiri în Liga Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.

Nationala feminina, locul 3 la FIBA 3x3 Women's Series Poitiers

România s-a calificat la JO, dar baschetul 3x3 se joacă doar pe consolă.  "LeBron James" a fost pe... teren
România s-a calificat la JO, dar baschetul 3x3 se joacă doar pe consolă. "LeBron James" a fost pe... teren

Federatia Romana de Baschet

VIDEO CSU Ploieşti a câştigat primul meci al finalei Ligii Naţionale, 79-70  cu BC Mureș
VIDEO CSU Ploieşti a câştigat primul meci al finalei Ligii Naţionale, 79-70 cu BC Mureș

Liga Nationala de Baschet 3x3 2019 - TURNEUL FINAL - Ziua 2 - YouTube

Federatia Romana de Baschet a suspendat toate jocurile din Liga Nationala!  Pana cand e valabila masura | Sport.ro
Federatia Romana de Baschet a suspendat toate jocurile din Liga Nationala! Pana cand e valabila masura | Sport.ro

Stiri online despre baschet

Baschet între prieteni - Braşov | Facebook

Baschet 3x3: Echipa feminină a României a pierdut ambele meciuri la turneul  final Nations League de la Constanţa - Sport Alert
Baschet 3x3: Echipa feminină a României a pierdut ambele meciuri la turneul final Nations League de la Constanţa - Sport Alert

LNBM: Final dramatic la Voluntari - Sport Clasic

Naționala feminină de 3x3 a României, prestație bună la turneul de la  Constanța - Baschet.ro | Totul despre Baschet
Naționala feminină de 3x3 a României, prestație bună la turneul de la Constanța - Baschet.ro | Totul despre Baschet

SCM U Craiova continuă parcursul perfect în grupele FIBA Europe Cup -  Baschet.ro | Totul despre Baschet
SCM U Craiova continuă parcursul perfect în grupele FIBA Europe Cup - Baschet.ro | Totul despre Baschet

CSU Sibiu obține o victorie mare în lupta pentru Top 5 în Conferința A -  Baschet.ro | Totul despre Baschet
CSU Sibiu obține o victorie mare în lupta pentru Top 5 în Conferința A - Baschet.ro | Totul despre Baschet

Nationalele 3x3 ale Romaniei sunt calificate la Jocurile Europene din 2023

Două secunde până la prelungiri

Romania a ocupat locul 3 la turneul de la Ulaanbaatar din circuitul 3x3  Womens Series
Romania a ocupat locul 3 la turneul de la Ulaanbaatar din circuitul 3x3 Womens Series